Hergün  12.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Whatsapp: 0539 8288152
 

op.dr.nevra topalismailoğlu, op.dr hakan topalismailoğlu

 

Op.Dr Nevra Topalismailoğlu

Op.Dr Hakan Topalismailoğlu

İngilizce bilen  Op.Dr.Nevra  Topalismailoğlu ve Halan Topalismailoğlu  ihtisas sonrası yurt içi ve yurt dışı değişik mesleki eğitim programına katılmış olup meslekleri  ile ilgili değişik  nitelikte  yayınları  bulunmaktadırlar .
 1996 yılından itibaren İstanbul’da serbest hekim olarak çalışmakta ve birlikte aynı muayenehaneyi paylaşmaktadırlar.

Muayenehane Adresi:
Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216 Kat 2
34360 Şişli . İstanbul.Türkiye
(Şişli Meydanı , YKM yanı ,Garanti Bankası Üstü)

Ulaşım Detayları::
 
Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının  olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 200 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır. YKM’ nin sokağında açık otopark da mevcuttur.Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler. Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsiniz.

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen ;

Hafta İçi   saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00  arası

0212 – 233 46 47
0212 – 224 37 85
0212 – 224 54 75  
numaralı telefonları arayınız.

Muayenehaneden bize ulaşamamış iseniz, randevu almak için;

Cep tel:     0539 8288152

e-mail: istanbuljinekolog@gmail.com

·         Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ,Yakınları ve Emeklileri
( Türk Tabipler Birliği Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
 

·         Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda özel sigorta poliçe sahibi muayene / müdahale / ameliyat  sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde anlaşmanız gereği size bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa  bu formu yanınızda getiriniz.
Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir ve masraflarını sigorta şirketinden talep edebilmektedirler. Tüm özel sağlık sigortası sahibi hastalarımız sigortalarını yukarıdaki şartlar dahilinde muaynehanemizde kolaylıkla kullanabilmektedirler.
 

·         Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle kesinlikle gizli tutulacaktır.Başka şahıslara hastalığınız ,tedaviniz ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi hiçbir surette  mümkün değildir...

 

...