Op.Dr Hakan Topalismailoğlu

 

Jinekolog.Op.Dr Hakan Topalismailoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 İstanbul

1966 Yunanistan, Gümülcine doğumlu olan  Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu, 1985 yılında Gümülcine Azınlık Türk Lisesinden      (Gümülcine Celal Bayar Lisesi)  ve 1991 İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1997 yılında aynı şekilde İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında  ihtisasını  tamamlayıp  Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ünvanını almıştır.
İngilizce, Almanca ve Yunanca bilen  Op.Dr.Hakan  Topalismailoğlu ihtisas sonrası yurt içi ve yurt dışı değişik mesleki eğitim programına katılmış olup mesleği ile ilgili değişik  nitelikte  yayınları  bulunmaktadır.
Kendisi gibi jinekolog olan meslektaşı Op.Dr.Nevra  Topalismailoğlu ile evli olup 1996 yılından itibaren İstanbul’da serbest hekim, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmakta ve eşi ile birlikte aynı muayenehaneyi paylaşmaktadır.

Muayenehane Adresi:
Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216 Kat 2
34360 Şişli . İstanbul.Türkiye
(Şişli Meydanı , YKM yanı ,Garanti Bankası Üstü)

Ulaşım Detayları::
 
Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının  olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 200 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır. YKM’ nin sokağında açık otopark da mevcuttur.Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler. Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsiniz.

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen ;

Hafta İçi   saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00  arası

0212 – 233 46 47
0212 – 224 37 85
0212 – 224 54 75  
numaralı telefonları arayınız.

Muayenehaneden bize ulaşamamış iseniz, randevu almak için;

Cep tel:     0539 8288152

e-mail: istanbuljinekolog@gmail.com

·         Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ,Yakınları ve Emeklileri
( Türk Tabipler Birliği Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
 

·         Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda özel sigorta poliçe sahibi muayene / müdahale / ameliyat  sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde anlaşmanız gereği size bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa  bu formu yanınızda getiriniz.
Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir ve masraflarını sigorta şirketinden talep edebilmektedirler. Tüm özel sağlık sigortası sahibi hastalarımız sigortalarını yukarıdaki şartlar dahilinde muaynehanemizde kolaylıkla kullanabilmektedirler.
 

·         Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Muayenehanede Yapılan Uygulamalar ; Kadın hastalıkları, Jinekolojik muayene ve gebelik muayenesi ile birlikte ayrıca branşımız ile ilgili  mümkün olan tüm tanısal yöntemler , müdahaleler  ve tedavi seçenekleri başarı ile merkezimizde uygulanmaktadır.

Doğum ve Ameliyatlar için Tercih Edilen Sağlık Kuruluşları; Özel sağlık sigortası poliçe sahipleri ve bankalar  için anlaşmalı olunan sağlık kuruluşları tercih edilmektedir.Tüm hastalar için ana prensip, uygun sağlık kurulu seçiminin ortak kararla hasta ile birlikte  saptanmasıdır. Tarafımızdan sezeryan, normal doğum ,tüm jinekolojik ameliyatlar, operasyonlar - müdahaleler ve laparaskopik - histeroskopik işlemler uygun olan  ve birlikte seçtiğimiz hastanelerde yapılmaktadır.

Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle kesinlikle gizli tutulacaktır.Başka şahıslara hastalığınız ,tedaviniz ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi hiçbir surette  mümkün değildir...
 
Kroki, Ulaşım Detayları
 

 
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Jinekolog

 Sitemizi Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz..