Yasal Uyarı !!

e-gebelik.net , doktornevra.com,  e-cinsellik.net, genitalsigil.net,  kurtaj.info , doktornevra.net ve e-jinekolog.com siteleri kadın hayatının her evresindeki sağlık sorunları ,hastalıkları ve gebelikle ilgili ayrıntılı bilgi vermek üzere kurulmuş sağlık siteleridir. Bu sitelerdeki tüm yazılar ve resimler site yazarlarının bilgi ve tecrübelerinin aktarımından ve ilgili konu hakkındaki kaynaklardan ibarettir. Bir portal haline getirilmeye çalışılan sitelerde ziyaretçileri aydınlatmak amacı söz konusudur. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.
Bu siteyi ziyaret etmiş kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitelerde yer alan tüm bilgiler , tıbbi sorunlara yaklaşım şekli sadece bilgilenmeye yöneliktir ve bu siteleri hazırlayan kişilerin eğitim aldığı ekolün ve tecrübelerinin sentezidir.Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve aynı ülkede ekolden ekole, hekimden hekime  farklılık gösterebilir.Tüm doktorların amacının insanların ruh ve beden sağlıklarını korumak ve tedavi etmek olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle her  yedi sitede yer alan yaklaşım biçimleri başka bir doktor tarafından kabul görmeyebilir.

www.e-gebelik.net
, www.doktornevra.com, www.e-cinsellik.net, www.kurtaj.info, www.genitalsigil.net   , www.doktornevra.net , www.e-jinekolog.com   sitelerindeki bilgiler kullanılarak kendi kendine yapılan uygulamalardan ya da uygulama ehliyeti bulunmayan veya amatör kişilerce yapılan uygulamalardan sitelerin hazırlayıcıları sorumlu değildir.

Yasal koruma:

e-gebelik.net , doktornevra.com,  e-cinsellik.net, genitalsigil.net,  kurtaj.info , doktornevra.net ve e-jinekolog.com adlı sağlık sitelerinde yer alan yazıların büyük bir kısmı  Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu ve Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olup yasal koruma altındadır. 

Yazılar kısmen veya tamamen hiç bir şekilde ve hiç bir ortamda kullanılamaz. Aksi durum  yasal işlem hakkı doğurur.
Site içeriğindeki yazıların büyük bir kısmı  Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olan   "Kadın Ve Hamilelik Mucizesi" isimli kitaptan olup basılı yayın olarak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Yasası kapsamında yasal koruma altındadır.  

Yazıları tamamen  ve kısmen kopyalayıp yayınlayanlar hakkında telif hakkı talebi de dahil olmak üzere yasal takibat yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için site yöneticisi veya  Av.Muzaffer Sofuoğlu ile irtibata geçiniz

e-mail: mitera@e-jinekolog.com