Vajina Estetiği Kliniği İstanbul

 

Genital Estetik Uzmanı Ve Merkezi İstanbul

Vajina Daraltma Kliniği Uzmanı

Himenoplasti Kızlık Zarı Dikimi Kliniği Doktoru İstanbul

 

Genital organının görüntüsünden ve yapısından hoşnutsuz pek çok kadın bu sorunlarını kimseyle paylaşamamakta ve cinsel birliktelikte başarısız olacağı kaygısıyla kendilerine güvenlerini kaybederek düzenli cinsel hayatlarında sorunlar olmaktadır.. Bu operasyonlarla sadece görsel bozukluklar değil aynı zamanda işlevsel eksiklikler de yerine getirilmekte ve hastaların hayat kaliteleri yükseltilirken, psikolojik bozuklukları düzeltilmektedir.

Vajina daraltma ameliyatları yani vajina estetiği genişlemiş vajinayı sıkılaştırmak, vajina darlığını sağlamak, gerginliğini arttırmak ve bu şekilde oluşmuş veya oluşabilecek cinsel ve psiklojik sorunları çözümlemek için yapılmaktadır

 

Op.Dr.Nevra Topalismailoglu

Jinekolog

Adresi:

Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216 Kat 2

34360 Şişli. İstanbul. Türkiye

(Şişli Camii Meydanı, penti mağazaı üstü)

Ulaşım Detayları::

 Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.

Radisson Blue Otel sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.

Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz.....

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen;

Hafta İçi saat 12.00 – 19.00,

Cumartesi saat 10.00 – 17.00 arası

0212 – 233 46 47

0212 – 224 37 85

0212 – 224 54 75

0539  8288152

numaralı telefonları arayınız.

****  Bize muayenehaneden sabit telefonlardan ulaşamadınız mı??

Bize ulaşmak ve randevu almak için tüm gün içi makul saatlerde aşağıdaki

Cep tel: 0539 8288152

ile ulaşabilirsiniz *****

 

Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar;

(Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)

Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda poliçe sahibi muayene / müdahale sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir.

Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle gizli tutulacaktır.

.........