Hergün  12.00 - 18.00
Pazar KAPALI
Whatsapp: 0539 8288152
 

Yapay Kızlık Zarı

 

Yapay kızlık zarı Nedir?

Yapay kızlık zarı kimyasal olarak içerisinde kan rengine benzer sıvı bulunan, vücut üzerinde belirli bir süre durduğunda eriyip yok olan bir zardır. Yapay olduğu için gerçek kanama olmamakla birlikte, vajinadan birleşmeden sonra kana benzer bir sıvının aktığı görülmektedir. Son zamanlarda bu yapay ürünlerin kullanılmasının yaygınlaşmasının nedeni kızlık zarı dikiminden kişilerin korkmaları, uygulamaların pahalı olması ve dikimden sonra kanama garantisi verilememesidir. Ancak şu bilinmelidir ki, işinin ehli uzmanlar başarılı sonuçlar ortaya koyabilmektedir. Aynı şekilde yapay zar eğer sağlıklı malzemeden üretilmediyse çoğu zaman jinekolojik problemlerin yaşanmasına da neden olmaktadır. Kızlık zarı sorunlarında ve bu problemin ortadan kaldırılmasında mutlaka uzman doktora başvurmakta fayda bulunmaktadır. Bu sizin hem sağlığınız hem de ruhsal durumunuz için en iyi yoldur. Sizi anlayan doktorumuz iletişime geçtiğiniz andan itibaren kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz için elinden geleni yapacaktır.

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Takılır?

Yapay kızlık zarı olarak adlandırılan ürünler genellikle evde bayanların kendi uygulayabilecekleri kadar kolay kullanımlıdır. Ancak ürün seçerken mutlaka kaliteli malzemeden üretilenleri tercih edilmeli, ürünün kullanımı sırasında da hijyen kurallarına mutlaka dikkat edilmelidir. Yapay zarlar suyla temas ettiğinde eriyebilen ürünler olduğu için öncelikle paketten çıkan tampon yardımıyla vajina girişi kurulanmalıdır. Ardından içeri iterek ürün yerleştirilmelidir. Her zaman belirttiğimiz gibi sağlıklı uygulamanın ne olduğunu öğrenmek için kadın doğum uzmanına önce bir muayene olmak en doğru yaklaşımdır.

Yapay Kızlık Zarı  Hymen Kullanıldığı Anlaşılır Mı?

Yapay kızlık zarı fiyatları nedir?

Yapay zarlar uygun şekilde vajinaya yerleştirildiğinde dışarıdan kesinlikle anlaşılmamalıdır. Ancak yeterince içeri yerleştirilmesi dışarıdan görülmeyecek şekilde oturtulması önemlidir. Ayrıca cinsel birleşme sırasında kana benzer bir sıvı dışarı akacağından her şey çok gerçekçi görünmektedir. Ancak cinsel birleşme nedeniyle oluşan genişlemeler nedeniyle daha önceden aktif cinsel yaşamı olan erkekler bu durumu sezebilmektedir. Bu nedenle vajinal egzersizler ve bu iş için yapılan takviyelerle vajinanızı daraltmanız mümkündür. Yapay kızlık zarı kullanmanızın işe yaraması aslında biraz da vajinal daralmadan geçmektedir. Oysaki yapılan kızlık dikme işlemlerinde uzman doktorlar vajina daraltma ve estetiği operasyonları da uygulamaktadır. O yüzden mutlaka doktorla bu durumu konuşmanız daha iyi olacaktır.

Yapay kızlık zarı fiyatları dövize bağlı değişmektedir

 

Kızlık Zarı nedir

Kızlık Zarı Dikimi tamiri, Himenoplasti ameliyatı

Yapay Kızlık Zarı

Vajina kızlık zarı ilişkisi

Kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır

 

...